Time passed:
1 1
9 9
dnů
0 0
2 2
hodiny
4 4
4 4
minut
0 0
5 5
sekund

REZERVACE CHATEK

K dispozici jsou 3 kempy:

Autokemp Jinolice – centrum dění. Na lůžkách jsou pouze prostěradla, takže je potřeba vzít si věci na spaní. Motorky a stany samozřejmě v ceně vstupenky.

Chatový tábor Jinolice – přibližně 300 m vzdálený kemp. Chatky jsou včetně lůžkovin a povlečení. V ceně chatky je parkování jednostopých vozidel. Vše ostatní je zpoplatněno dle ceníku kempu (osobní auto 75 Kč/noc , stan 75 Kč/noc atd.) Samozřejmě i sem můžete přijet se stanem, či karavanem. Bohužel ubytování zde není v ceně vstupenky na sraz a je zpoplatněno dle ceníku kempu. 

Rekreační zařízení Eden – 500 m vzdálený kemp. Chatky, pokoje i aprtmány jsou včetně lůžkovin a povlečení. V ceně chatky je parkování jednostopých vozidel. Vše ostatní je zpoplatněno dle ceníku kempu. Samozřejmě i sem můžete přijet se stanem, či karavanem. Bohužel ubytování zde není v ceně vstupenky na sraz a je zpoplatněno dle ceníku kempu.

Rezervace je možná POUZE NA CELOU DOBU AKCE, tedy od pátečních 14 h do neděle 12 h. 

Chatový tábor: Chatky 3 a 4 lůžka - Cena 500,- za postel na celý sraz.

Autokemp Jinolice: Chatky 2 až 9 lůžek - Cena 500,- za postel na celý sraz. Karavany - Cena 400,- za postel na celý sraz.

Rekreační zařízení Eden: Chaty, Okály, Apartmány a pokoje v hlavní budově. 540,- a 640,- za postel na celý sraz.

Po odeslání objednávky je nutné zajistit, aby peníze dorazily na náš účet nejdéle do 7 dnů. V případě, že se tak nestane, bude chatka opět uvolněna k rezervaci.


V objednávce vyplň údaje osoby, která bude majitelem rezervace. Pokud ji tedy objednáváš  pro někoho, je potřeba uvést jméno a adresu toho, kdo bude vyzvedávat klíče od chatky.

Rezervaci lze stornovat za následujících podmínek:

  • storno do konce dubna: vrátíme 80 % částky
  • storno do konce května: vrátíme 60 % částky
  • po 1. červnu již nelze rezervaci stronovat!

Rezervovaná chatka samozřejmě nebude obsazována i kdyby ten, kdo jí má objednanou, nepřijel!

Zpět nahoru