FOE XXIV. 1.–3. 6. v JINOLICÍCH začíná za
9 9
5 5
dnů
1 1
0 0
hodin
4 4
9 9
minut
0 0
8 8
sekund

Stěhujeme se

Aniž by nám bylo oznámeno proč, nedostali jsme pro rok 2017 výjimku pro pořádání srazu.

Jsme proto nuceni FOE přestěhovat.

Bylo rozhodnuto. 23. ročník motosrazu FOE nebude letos v Doksech!!

Přes veškerou snahu se nám nepodařilo získat na MÚ Doksy povolení pro pořádání srazu.

Vlastně bychom ho dostali, ale kapely by hráli do 22.00, což je samozřejmě nesmysl. Na to nepotřebujeme povolení a radní na MÚ Doksy to dobře věděli. Taková je dnešní doba, stačí pár zmatených, nejasných důvodů a akce se prostě nepovolí. Údajně snad pro neplnění podmínek z naší strany, jakých, nám ale nikdo na radnici nedokázal sdělit. Všechny podmínky smlouvy s Městem jsme splnili, za což nám paní starostka dokonce poděkovala,
takže co k tomu říci…

Snad jen to, že pár známých paní starostky a radních zřejmě vyjádřilo názor, že motorkáři jsou hluční, což však nepotvrdila ani Městská policie, která prováděla měření hluku, a to asi stačilo. Volič prostě volí a zachování teplého místečka a dalších politických ambic paní starostky a ostatních radních je evidentně na prvním místě. Co na tom, že značná část obyvatel Doks na naší akci chodila a dle jejich názorů a vyjádřené podpory se i bavila. Lépe podpořit festival Mácháč, který je znám svými dealery všeho možného a povolení již dávno má. Asi neznáme ty správné radní…

 

motosraz FOE XXIII. ale BUDE!!!!!!

 

Hledali jsme tedy vhodné místo, kam sraz přesunout, protože si myslíme, že zvůle jedné městské rady nemůže přeci stačit k tomu, aby skončila akce, kterou řada z Vás považuje za tradiční a skoro za svou.

Míst je hodně, ale my potřebujeme, aby se na novém místě líbilo a abychom se zase za chvíli opět nestěhovali. To nebylo ale lehké, buď byl prostor malý a nebo prostě neměli rádi motorkáře. Nakonec jsme uspěli, místo našli a myslíme si, že je to prostě bomba … kdysi se tam již nějaký motosraz pořádal a motorkáři tam rozhodně nikomu nevadí. Můžeme tedy tímto oznámit datum i místo letošního ročníku:

 

bude SE konat 9.–11. 6. 2017 v Autokempu Jinolice.

 

Věříme, že nás přijedete podpořit a přesvědčit se, že jsme vybrali dobře. Autokemp je v srdci Českého ráje kousek od Jičína na okraji Prachovských skal a Jinolických rybníků. Je opravdu velký a nabízí spoustu další zábavy. Je možné se jít nejen vykoupat, ale také si půjčit loďku nebo kolo, jít si zarybařit, zahrát si pétanque a v provozu bude doknce i paintballové hřiště.

K tomu, aby se sraz podařil, ale potřebujeme hlavně VÁS, naše příznivce…, takže si s námi přijeďte užít další ročník motosrazu FOE. Moc se na Vás těšíme!

>>> Přidat komentář <<<
Zpět nahoru